خانه » مقالات » تلویزیون نظم زندگی را به هم می‌ریزد!
تلویزیون نظم زندگی را به هم می‌ریزد!

تلویزیون نظم زندگی را به هم می‌ریزد!

author

نویسنده : فاطمه بیرانوند

بازدید : ۲۱۵ بار

نوشته شده در : ۱۳۹۸/۱۲/۱۱ ساعت ۲۰:۴۶

اگر کسی بخواهد فرد موفقی باشد یا اینکه هدف خاصی را در زندگی دنبال می‌کند که نیازمند صرف زمان زیادی است باید دور تماشای تلویزیون را خط بکشد. البته این حرف من به این معنی نیست که آدم کلاً نباید فیلم نگاه کند. منظور من این است که اینطور نباشد که مدیران شبکه‌های تلویزیونی برای ما برنامه‌ریزی کنند که چه برنامه‌هایی را در چه ساعتی ببینیم.

اگر کسی بخواهد فرد موفقی باشد یا اینکه هدف خاصی را در زندگی دنبال می‌کند که نیازمند صرف زمان زیادی است باید دور تماشای تلویزیون را خط بکشد.

البته این حرف من به این معنی نیست که آدم کلاً نباید فیلم نگاه کند. منظور من این است که اینطور نباشد که مدیران شبکه‌های تلویزیونی برای ما برنامه‌ریزی کنند که چه برنامه‌هایی را در چه ساعتی ببینیم.

مثلاٌ اگر روزی که ما وقت نداریم حتی به کارهای خودمان رسیدگی کنیم باید بنشینیم پای تلویزیون و کارهای خودمان را عقب بیندازیم.

این روزها دو سریال که از تلویزیون پخش می‌شوند مرا به خودشان معتاد کرده‌اند. من همیشه تلاش می‌کنم که مبادا به تماشای یک سریال معتاد شوم. ولی گاهی می‌بینی از دستم درمی‌رود و در هنگام پخش یک سریال ناگهان صحنه‌ای از آن را می‌بینم و این باعث می‌شود که جذب آن سریال شوم.

حالا که رهایی از این دو سریال برای من ممکن نیست و به این شکل ذهن مرا به خودشان درگیر کرده‌اند، تصمیم گرفته‌ام به‌جای اینکه از تلویزیون آن‌ها را تماشا کنم از اینترنت دانلودشان کنم و آن‌ها را هرچه سریعتر تمام کنم که بتوانم از این به بعد به‌جای تماشای سریال وقتم را صرف تماشای فیلم‌های سینمایی معناگرا کنم.

ولی از این به‌بعد باید کاملاً مراقب باشم که دیگر خودم را درگیر تلویزیون نکنم.

کلمات کلیدی :
تلویزیون نظم اعتیاد سریال موفقیت هدف
ارسال نظر
پست الکترونیکی الزامی است پست الکترونیکی صحیح نیست
متن پیام الزامی است
captcha
کد امنیتی صحیح نیست
ارسال سپاس از پیام شما متاسفیم. لطفا دوباره ارسال کنید
loading
دربــاره ما
در این سایت از تجربیاتم می‌نویسم و هرآنچه شاید برای دیگران راهگشا و الهام‌بخش باشد.

پست الکترونیکی : info@fatemebeyranvand.ir