خانه » مقالات » معرفی یک دفترچه یادداشت
معرفی یک دفترچه یادداشت

معرفی یک دفترچه یادداشت

نویسنده : فاطمه بیرانوند

بازدید : 35 بار

نوشته شده در : ۱۳۹۸/۱۲/۰۹ ساعت ۲۲:۵۱

چند صباحی به‌علت برخی مشکلات از دنیای نویسندگی جدا شدم. حتی در آن مدت تمام مطالبی که نوشته بودم را ریختم دور. حتی از طراح سایتم هم خواستم که سایتم را حذف کند. ولی بعد از مدتی دچار تردید شدم و از طراح سایتم خواستم که دست نگه‌ دارد.

چند صباحی به‌علت برخی مشکلات از دنیای نویسندگی جدا شدم. حتی در آن مدت تمام مطالبی که نوشته بودم را ریختم دور.

حتی از طراح سایتم هم خواستم که سایتم را حذف کند. ولی بعد از مدتی دچار تردید شدم و از طراح سایتم خواستم که دست نگه‌ دارد.

بعد از مدتی خوب که فکرهایم را کردم دیدم کارم کاملاً اشتباه بوده و من باز باید به نویسندگی برگردم.

از آنجایی که من تمرین‌کنندۀ فالون دافا هستم و در فالون دافا گفته شده یا کاری را شروع نکنید یا اگر شروع کردید آن را تا پایان انجام دهید. (نقل به مضمون) برای همین تصمیم گرفتم دوباره به نویسندگی برگردم.

چون در آن مدت تمام دفترها و دفترچه‌ها و خودکارها و خلاصه تمام وسایل مربوط به نویسندگی‌ام را به دیگران اهدا کرده بودم برای همین خودم را مجازات کردم و گفتم دیگر تا مدتی حق ندارم دوباره برای خودم قلم و کاغذ و دفتر بخرم.

برای همین تصمیم گرفتم فقط در گوشی‌ و کامپیوترم بنویسم. از آنجایی که ظاهر دفترچه یادداشت گوشی‌ام مرا برای نوشتن سر ذوق نمی‌آورد، تصمیم گرفتم دنبال یک دفترچه یادداشت زیباتر توی گوگل پلی بگرم.

بعد به‌صورت تصادفی با دفترچه یادداشتی برخورد کردم که نسبت به دفترچه یادداشت‌هایی که قبلاً می‌شناختم خیلی فرق داشت.

من می‌توانستم این دفترچه یادداشت را همزمان روی گوشی‌ام و کامپیوترم نصب کنم و اگر در زمانی که در آن مطلبی می‌نوشتم همزمان به اینترنت وصل می‌شدم مطالب روی دفترچۀ داخل گوشی و دفترچۀ داخل کامپیوتر مثل هم می‌شدند.

خب این مزیت‌های زیادی برای یک نویسنده به‌ همراه دارد. از آنجایی که با گوشی نمی‌توان به سرعت کامپیوتر مطلبی را تایپ کرد می‌توان تا زمانی که دسترسی‌مان به کامپیوتر میسر شود، هر اندازه که در توان‌مان است در دفترچۀ داخل گوشی بنویسیم و سپس وقتی کامپیوتر را روشن کردیم آن مطلب را کامل کنیم.


نام این دفترچه یادداشت zoho است.

کلمات کلیدی :
zoho نویسندگی دفترچه یادداشت نویسنده notebook
ارسال نظر
پست الکترونیکی الزامی است پست الکترونیکی صحیح نیست
متن پیام الزامی است
captcha
کد امنیتی صحیح نیست
ارسال سپاس از پیام شما متاسفیم. لطفا دوباره ارسال کنید
loading
دربــاره ما
در این سایت از دغدغه‌هایم می‌نویسم و هرآنچه شاید برای دیگران راهگشا و الهام‌بخش باشد.

پست الکترونیکی : info@fatemebeyranvand.ir